Nejnovější recenze ze sekce Krbové vložky

Ověřený zákazník PLASTER-COLOR Petr 'Archee' Kolbaba

Přidáno: 8. června 2015

Zakoupeno v PLASTER-COLOR

• Naprosto perfektně zpracovaná krbová vložka! Za tu cenu to rozhodně stojí!

Pokud chcete něco, co Vám vydrží roky a funguje naprosto perfektně, s tímhle krbem neuděláte chybu!

JOTUL I 520 F

JOTUL I 520 F

Ověřený zákazník Kamnářství Matějka Ověřený zákazník

Přidáno: 3. června 2015

Zakoupeno v Kamnářství Matějka

• Skvělý eshop a jednání včetně montáže. Můžu jen doporučit.

Doporučuji!

• zaruka
  • provedeni
  • funkcnost
  • nic me nenapada

Můžu jenom doporučit, jeden z nejlepsich co jsem videl. Rozhodnuti nelituju.

Flamen KAPPA F S

Flamen KAPPA F S

Přidáno: 29. května 2015

• super vzhled
  • skvělá regulace hoření
  • bytelné provedení - nic se neviklá apod.

Koupili jsme tuhle krbovou vložku, protože jsme chtěli, aby vydržela hodně let, dobře hořela bez zakuřování skla, šlo dobře otvírání a zároveň se na ní nic neviklalo. A KAPPA F S to splňuje bez chyby, navíc na ni dávají záruku 10 let. Topíme v ní obden a sklo je pořád čisté.

Flamen SIGMA L S

Flamen SIGMA L S

Přidáno: 24. května 2015

• design !
  • spotřeba
  • ovládání

Chtěla jsem přesně takový krb. Rohový a reprezentativní. Tenhle krb má bílý vnitřek a oheň na jeho pozadí skvěle vynikne. Sklo je při hoření čisté a protože je krb rohový, je oheň vidět pěkně prostorově. Otvírání dvířek je nahoru a jde lehce i mně. Spotřeba dřeva je poměrně malá. Co víc dodat.. Prostě super!

Flamen SIGMA R S

Flamen SIGMA R S

Přidáno: 17. května 2015

(naposledy upraveno 17. května 2015)

• Při hoření má čisté sklo
  • Snadno se otvírá
  • Celkový design

Když v krbu topíme, zůstává sklo pořád čisté a nešpiní se od kouře. Proto jsme si tenhle krb vybrali. Díky vysoké účinnosti má poměrně malou spotřebu dřeva. I ve studeném stavu vypadá dost reprezentativně - je to rohový model a výstelka uvnitř je bílá, což super vypadá. Otvírání dvířek jde snadno, bez problémů ho otevře i moje žena aniž by s tím musela nějak zápasit.

Schmid Ekko L 8451 h

Schmid Ekko L 8451 h

Ověřený zákazník BAUERS Ověřený zákazník

Přidáno: 11. května 2015

Zakoupeno v BAUERS

• vůbec nic
  • vše

prostě katastrofa, nikomu nedoporučuji tuto vložku kupovat, cena sice nízká, ale tak kvalita neskutečně mizerná
už nikdy nikdy nikdy

HOXTER HAKA 63/51W

HOXTER HAKA 63/51W

Přidáno: 29. dubna 2015

(naposledy upraveno 29. dubna 2015)

• pro byla jen snad rychlost dodávky a instalace a taky mě překvalila velikost topeniště, spíš pozitivně
  • čistota skla není tak jak výrobce uvádí
  • sváry dělají asi na koleně - po dvou týdnech vložka tekla

Deklarovaná čistota skla mě velice zklamala
Reklamaci výrobce vyřídil, ale za takové peníze by se toto stávat snad nemělo.

Přidáno: 29. dubna 2015

(naposledy upraveno 29. dubna 2015)

• krásně jde vidět plamen
  • pěkný design
  • za tu cenu obyčejná vložka

Myslel jsem si, že za tuhle cenu to bude větší pecka, ale bohužel.Vložka srovnatelná se sousedovou (výrobce neznám) a to ji má o cca 20 000kč levnější

BEF HOME Inter 7

BEF HOME Inter 7

• Pěkný design
  • Skvělá cena
  • Maximální spokojenost

vložku máme pár měsíců a jsme s ní spokojeni, také rádi podpoříme českého výrobce :)

HAAS+SOHN NOVARA 17 TV

HAAS+SOHN NOVARA 17 TV

Přidáno: 22. března 2015

(naposledy upraveno 22. března 2015)

• Papírové hodnoty
  • Dvojsklo s reflexem
  • Zavírací mechanizmus
  • Sání ex. vzduchu
  • Zakuličkovaná Mig obal kde není pak vidět

Vložka na tepelném spádu 60x75 nebo i na jiném podobném se nekroutí táhla jsou funkční. Čištění jsem zatím neprováděl. Topím suchými odřezky na 12% nebo briketami.
Doporučuji elektronickou regulaci 2. a 3. vzduchu.

BEF HOME Aquatic WH V 60 CP

BEF HOME Aquatic WH V 60 CP

Honza S. Honza S.

Přidáno: 17. března 2015

• Je to můj první krb, takzě hodnocení bude asi dost laické:), ale o to nadšenější..:)
  • 1)Je krásnej:))
  • 2)Ač jsem to nečekal, dají se pálit i půlmetrová polena - když se dají "na štorc"..
  • 3)Sklo se moc nešpiní - čistíme tak 1x za 10 dní...
  • 4)Má fakt super tah, i když to je asi dost ovlivněno komínem, že...
  • 5) Čerpadlo sice máme v technické místnosti, ale i tak oceňuji, že není vůbec slyšet žádný průtok vody vložkou - toho jsem se trošku bál, aby nám v obýváku pořád nebublala voda jak v aquaparku..:)
  • 1) Na zvednutí skla nahoru je potřeba fakt hodně síly - i když člověku trochu pohybu neuškodí a říkám si, že až budou děti větší, stejně se jim to nepodaří zvednout, což je dobře...
  • 2) Ten malej otočnej čuflík na regulaci přívodu externího vzduchu dle mého nic moc nemění nebo to alespoň na první pohled není moc vidět... Prostě to tak nějak furt hoří, ať je v jaké chce poloze:). Až mi přijedou na revizi, nechám si ukázat, jak přesně to zapojili - tak nějak si říkám, zda to je vůbec napojené a jde s tím točit podezřele lehce...
  • 3) Prostor pro popel je fakt "nicotnej", je to jak popelník z auta..:). Už to ani nevybírám a neřeším to... Tu a tam to vyluxuju, ale evidentně to nemá vliv na funkci, když to máme furt plný a stejně krb topí parádně:)
  • 4) Úhel otevření dvířek do čistící polohy by mohl být větší - jako dá se to, ale rozhodně by bylo příjemnější, kdyby se to dalo otevřít více...
  • 5)Jinak asi nic:)

Nelituji, koupil bych bez váhání znovu!

HAAS+SOHN Vesuvio 20 TV

HAAS+SOHN Vesuvio 20 TV

Ověřený zákazník GIVE.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. března 2015

Zakoupeno v GIVE.cz

Vzhledově perfektní,kvalitu vytápění ještě nemáme vyzkoušenou.Uvidíme v zimě

EDILKAMIN IDRO 30

EDILKAMIN IDRO 30

Přidáno: 1. března 2015

• snad cena?
  • stěny topeniště jsou po 4 letech nepravidelného provozu v pořádku
  • chybí popelník, který by bylo možné vytáhnout za provozu kamen
  • sklo při teplotě vody 50C je natolik horké, že jsme už propálili několik rukavic, které se ke krbům prodávají. Jako první "zařvala" ta, kterou nám prodali přímo s krb.vložkou a měla též značku Edilkamin
  • spotřeba dřeva celkem vysoká
  • velmi rychlé hoření (napojeno odborníkem jak na teplovodní soustavu, tak kominíkem, vyvložkováno dle norem a požadavků)
  • klička je horká vždycky
  • dvířka se těžko otevírají, je nutné neustále mazat grafitovou vazelínou
  • krb.vložku máme 4 roky, už jsme měnili kryt popelníku (800,-), v nádobě na vodu byla dírka, takže bylo nutné zavařit a teď nás ještě čeká ventil k ochlaz. smyčce.

myslím, že jsou na trhu v dnešní době lepší krbové vložky

HOXTER HAKA 89/45h

Přidáno: 15. února 2015

Zakoupeno v Krby-stavba.cz

• Levné, plní účel, jednoduchost
  • Levné, kvalita tak na 75%

Asi bych si příště připlatil za trochu kvalitnější, jinak funkčně ok, na občasné topení stačí (cca 2x týdně ).

Přidáno: 5. února 2015

• Cena, výkon.
  • není regulován přívod externího vzduchu, oplach skla nefunkční, po každém zatopení nutnost sklo vyčistit, prohnuté topeniště, odpadá výhoda širokého topeniště, vzniká mezi roštem a palivem velká mezera.

Výhodný poměr cena výkon s několika nedostatky.

Flamen SIGMA F S

Flamen SIGMA F S

Přidáno: 24. ledna 2015

• Super hoří
  • Vytopí celý dům
  • Nemusí se moc přikládat

krb máme doma od září. Zatím je vše OK. Žádná porucha/nespokojenost se neobjevila. Máme ještě dodatečné topení (tak ho zapalujeme např. jen večer), ale zkoušeli jsme, zda krb zvládne vytopit dům sám - zvládne. Líbí se nám, jak oheň v krbu hezky hoří. Není třeba často přikládat, dřevo tak vydrží dýl.

Flamen ALFA R S

Flamen ALFA R S

Přidáno: 22. ledna 2015

• Dobře hoří
  • Minimální údržba
  • Minimální spotřeba dřeva

Super design, bytelná, kvalitní provedení, desetiletá záruka a hlavně - skvěle hoří. Spotřebuje málo dřeva a je super vidět do ohně. Popel skoro nevynášíme, údržba je minimální. Co dodat. Určitě bychom si ji koupili znovu.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25