Nejnovější recenze ze sekce Krbové vložky

Přidáno: 18. ledna 2015

• vše,absolutně špatná volba....tragédie,děs...

Nechápu,jak něco tak nekvalitního může být v prodeji...Kdyby nebylo rady uživatele a1,zde z recenzí,tak s tím mám problémy dodnes..poradil mi,jak vyřešit netěsnosti kolem kastlíku popelníku...Takže v žádným případě nedoporučuji...opravdu firma Bef Home nikdy!!!!!!! Vím co říkám z vlastní zkušenosti...

BEF HOME Trend V 7

BEF HOME Trend V 7

• kvalitní materiál
  • kvalitní zpracování
  • pro někoho vyšší cena

je pravda že si člověk za i vyšší cenu koupí hodně kvalitní výrobek
jsem velmi spokojen s její koupí

BEF HOME Optim 7

BEF HOME Optim 7

• kvalita

dobrý krb za dobrou cenu

BEF HOME Aquatic WH 650

BEF HOME Aquatic WH 650

• Kvalita
  • Výkon

S firmou BeF mám zatím jen dobré zkušenosti.
Tuto vložku jsem si vybral na doporučení známých.
Můžu doporučit.

BEF HOME Flat V 6

BEF HOME Flat V 6

Přidáno: 12. ledna 2015

Hledali jsme krbovou vložku, která nám nezabere příliš místa v obývacím pokoji. Na doporučení krbaře jsme zvolili tuto krbovou vložku od firmy Bef home. Prozatím jsme s ní spokojeni.

BEF HOME Optim 6

• Kvalitní provedení
  • Vzhled
  • Kvalitní oplach skla
  • Zatím nic

Vložku máme krátce a jsme naprosto spokojeni. Na tuto značku jsme sice nenašli moc recenzí na internetu, ale dali jsme na doporučení kamnáře, který nám krb stavěl a vypadá to na správnou volbu :-)

BEF HOME Start V 7

BEF HOME Start V 7

Přidáno: 1. ledna 2015

• aj po troch vykurovacích sezónach stále cítiť zápach z vypaľovanej farby

Po zahriatí KV na pracovnú teplotu cca 30min sa začne šíriť z výduchov obostavby po celej miestnosti zápach z vypaľovanej farby. Nie je to zápach dymu ani dechtu, ale zápach ako pri prvom zapálení v KV. Čím vyšia teplota, tým je zápach intenzívnejší.
NEODPORÚČAM

Uniflam 700 SELENIC

Uniflam 700 SELENIC

Ověřený zákazník Krbylevně.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. prosince 2014

Zakoupeno v Krbylevně.cz

• dobré ovládání, lze naložit velkým obsahem dřeva
  • nemá takovou výhřevnost, jak je uváděno
  • klička uzavírání upadla po 2 dnech - stržený závit
  • rozhodně nehoří 10 hodin

výkon odpovídá ceně

KRETZ L 53 SB

KRETZ L 53 SB

Přidáno: 30. prosince 2014

• Sekundární spalování, ale je nutné udržovat v topeništi dostatečný žár. Je to zajímavá vložka až na prasklou vyzdívku.
  • Prasklá žárobetonová vyzdívka

Dobrá, ale chtělo by to vychytat pár much. Třeba účinnější oplach skla a spolehlivější vyzdívku.

Flamen Beta F S

Flamen Beta F S

Přidáno: 29. prosince 2014

• malá spotřeba dřeva
  • nemusíme čistit sklo
  • super vypadá
  • nic se na ní nekazí

Jsme naprosto spokojení, perfektně hoří a je krásný pohled na oheň. Dobře spaluje, protože vyhřeje v pohodě dvě místnosti a popel vynášíme jen minimálně. Je bytelná, lehko se ovládá a za tu cenu je naprosto skvělá. Přesně toto jsme si představovali. Vřele doporučujeme všem.

Dovre 2175 CBS

Dovre 2175 CBS

Přidáno: 23. prosince 2014

• Dvoustupňové spalování
  • Externí přívod vzduchu
  • Terciální vzduch
  • Moderní vzhled a kompaktní rozměry
  • Šamotová výstelka topeniště
  • Snad jen cena, která je vyšší

Chtěl jsem severskou vložku, která by měla výkon kolem 10kW a nestálá zbytečně moc peněz. Vybíral jsem mezi značkou Dovre a Jotul. Pro Dovre hovoří nižší cena oproti Jotulu. Kvalita zpracování mi přijde shodná.

Zpracování je na velmi dobré úrovni, litina se zdá být kvalitní, čemuž odpovídá i váha. Vložka je vyrobena v Belgii.

Díky externímu vzduchu není problém oheň "rozdmýchat" i na několika žhavých uhlících a pokračovat v topení třeba i po 12 hodinách od posledního přiložení paliva.

HS FLAMINGO Aquaflam 25

HS FLAMINGO Aquaflam 25

Přidáno: 19. prosince 2014

• výkon
  • šílená doprava přes firma Gais
  • oplach skla dvířek nefunguje, pořád jsou špinavá
  • po dvou měsící jsou již nánosy dehtu v kamnech
  • malý a těžký popelník
  • mizerný návod
  • hodně velké výdaje peněz při zapojení
  • velký otazník nad základní regulací

spíš nedoporučuji

KRATKI MAJA 12

KRATKI MAJA 12

Ověřený zákazník StavbaEU.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. prosince 2014

Zakoupeno v StavbaEU.cz

• dobrá kvalita zpracování povrchu vložky s žebrováním
  • na zadní straně vložky kaslíku na popel je našroubovaná krytka, kterou lze demontovat a napojit externí přívod vzduchu.
  • vzhledem k vysoké teplotě pláště se teplo přenese do táhla řízení komínové klapky, je dobré mít rukavice, určitě se můžete spálit o madlo táhla. Např u vodní podobného typu, kterou mám se to nestane, plášť má max 80C, tady je to cca 250C
  • oplach skla je nedostatečný, po stranách se tvoří závoj.

na trhu jsou k dispozici dvě krbové vložky skoro stejného názvu ale jiného principu. Jedna je "Maja 12kW vodní" druhá je "Maja 12kW horkovzdušná". To "vodní" a "horkovzdušná" tam v názvech nějak většinou chybí a obrázky jsou často zaměněné. Píšu teď recenzi na horkovzdušnou, ale obrázek na pozadí je té vodní? V tomto se zdá být drobný problém, ale mě pochopitelně přišla ta druhá než jsem chtěl, takže jsem si to patřičně užil :) Díky obchodu ale proběhlo vše v pořádku. Horkovzdušná vložka je sestavena z litinových odlitků velmi dobré povrchové kvality. Při vypalování se z povrchu nátěru uvolňují rozpouštědla v podobě dýmu který se drží u stropu, je potřeba řádně větrat. Čekal jsem zápach ne skutečný bílý dým. Vložka má velmi dobrou výhřevnost, průměr kouřovodu 200mm je možná zbytečně velký, ale je to přišroubovaný odlitek, používaný u většiny typů, pokud necháte klapku otevřenou, vycucne si dřevo z ohniště za půl hodiny i se zavřeným přívodem vzduchu, protože v žaluziích jsou i tak mezery. Jsem již 5 let majitelem vodní vložky Kratki Zuzana 15kW a nyní jsem získal pár zkušeností s touto horkovzdušnou, instalovanou u svých rodičů. U obou musím říci, že kromě ne zcela funkčního oplachu skla (což je problém většiny vložek), jsou obě na velmi dobré úrovni zpracování a výrobce nešetří na materiálu. Vzhledem k ceně která je velmi příznivá bych se nebál si jí pořídit znovu.

Dovre 2175 CBSCP

Dovre 2175 CBSCP

Ověřený zákazník Astra Krby Kamna Ověřený zákazník

Přidáno: 9. prosince 2014

Zakoupeno v Astra Krby Kamna

• Vhodně systémově řešená krbová vložka s opláštěním.
  • Separátně je možné na příruby 125mm připojit několikanásobné vstupy a výstupy ohřevu vzduchu. Samostatná příruba přívodu sání vzduchu 100mm pro hoření.
  • Kamnářské vůle a mezery, drobné mísení vzduchů.

Výborná litinová vložka optimálního výkonu pro úsporný RD. Škoda, že jí nevyrábí český výrobce.

Uniflam 700 STANDARD

Uniflam 700 STANDARD

Ověřený zákazník Krbylevně.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. prosince 2014

Zakoupeno v Krbylevně.cz

• Kvalitní zpracování, masivní konstrukce
  • I přes topení suchým dřevem se špiní sklo

Dobrá kvalita za příznivou cenu

HOXTER HAKA 89/45WTh+

HOXTER HAKA 89/45WTh+

Přidáno: 3. prosince 2014

Super Krb, perfektní je že se dá postavit do zdi mezi dvě místnosti, máme jej mezi jídelnou a obývákem a krásný pohled na oheň z obou stran.

BEF HOME AQUA 7

BEF HOME AQUA 7

Ověřený zákazník Krbové vložky, krby Ověřený zákazník

Přidáno: 3. prosince 2014

Zakoupeno v Krbové vložky, krby

vzhledově pěkná a kvalitní vložka za rozumnou cenu ještě jsem v ní ale nezatopil

a1 a1

Přidáno: 26. listopadu 2014

• pekny design
  • vlozka dodana naprosto netesna v oblasti vany popelniku
  • sdruzena regulace primarniho+sekundarniho vzduchu
  • bez tercialniho spalovani

v oblasti popelniku je usti primarniho vzduchu, netesnosti v okoli vsak privadi do topeniste tolik vzduchu, ze vlozku nelze absolutne regulovat - chova se stale jako by byl primarni vzduch otevren na 100%. Vyrobcem autorizovana montazni firma na to neprisla, nebot mezi osazenim vlozky a obestavbou neprovedla zkousku.

minulou sezonu jsem netestnosti utesnil kamnarskym tmelem, ktery se vsak casem vydrolil, pred chvili jsem to utesnil znova tentokrat vysokoteplotnim silikonem, uvidim jestli vydrzi dele..

nechapu jak takovy nedodelek mohl projit vystupni kontrolou (pokud ovsem neni netesnost zamer aby vlozka splnovala emisni limity)

BEF HOME Aquatic WH V 650 CL

BEF HOME Aquatic WH V 650 CL

Přidáno: 21. listopadu 2014

(naposledy upraveno 21. listopadu 2014)

Krásný krb, velká účinnost. Krb používám v kombinaci 300 litrové akumulační nádrže s regulací hoření Timpex REG300. Máme malý dům, cca 140m2 a v období září - listopad topím pouze v krbu. Dobré je otvírání dvířek + výsuv. Výměník se musí každý týden až 14 dní čistit, aby se nezanesl, neztrácel účinnost a vydržel co nejdéle. Montáž krbu provedl Krby Pelant Most a topení pan Plíva. Oba doporučuji.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25