Nejnovější recenze ze sekce Krbové vložky

Flamen SIGMA F S

Flamen SIGMA F S

Přidáno: 13. března 2014

• Vzhled
  • Funkčnost

Bezvadná krbová vložka. Topíme v ní sice krátce, ale zatím jen spokojenost.

UNICO Nemo 6/16 2B

UNICO Nemo 6/16 2B

Ověřený zákazník MBTerm-krby s.r.o. MBTerm-krby_s.r.o.

Přidáno: 4. března 2014

(naposledy upraveno 4. března 2014)

Zakoupeno v MBTerm-krby s.r.o.

• Perfektní, profesionální komunikace s prodejci

Doporučuji, spolehlivý obchod.

HS FLAMINGO Aquaflam 25

HS FLAMINGO Aquaflam 25

Přidáno: 25. února 2014

• celkem topí
  • špatný nefungující oplach skla.špatné nastavení reostatu zavírá při teplotě okolo 65 stupních.náhradní díly nejsou k sehnání

nedoporučuji

HAAS+SOHN Vesuvio 18 TV

HAAS+SOHN Vesuvio 18 TV

Ověřený zákazník Krbova-kamna.com Ověřený zákazník

Přidáno: 21. února 2014

Zakoupeno v Krbova-kamna.com

• Veldy vykon v dobrych rozmerech

vyborny pomer cena vykon

Ověřený zákazník Krbova-kamna.com Ověřený zákazník

Přidáno: 20. února 2014

Zakoupeno v Krbova-kamna.com

• Kvalita

Vysoká kvalita za dostupné peníze.

AQUADOR PSO C8

AQUADOR PSO C8

Přidáno: 19. února 2014

• Mam krb již 3roky a jsem zcela spokojený
  • Cena.

Svým výkonem odpovídal tomu co jsem potřeboval. U takovýchto zdrojů vytápění je důležité jej přesně nadymenzovat, aby pracovaly správně i v přechodném období (podzim, jaro) a nedocházelo k přetápění systému a nebylo nutno větších investic do různých ochran proti takovýmto stavům. Krbík používam jako hlavní zdroj vytápění a mám na něj napojené radiátory i podlahovku a vše funguje jak má. Jen malá připomínka, k vevařeným rozpěrkám v krbu-líbilo by se mi více kdyby byly obvařovány z vnější strany venkovního pláště a né ze strany v ohništi, kdy o ně zadrhávám při čištění stěn hrablem-ale to je zanedbatelmé.

Jinak celkově jsem velice spokojený.

Ověřený zákazník Krby kamna Kalous Ověřený zákazník

Přidáno: 4. února 2014

Zakoupeno v Krby kamna Kalous

• není co nepochválit, poměr cena/kvalita/provedení - skvělé
  • těžká jako p...e (ale která ne) :-)

Důležitým askpektem mého výběru byla absence šamotu/žárobetonu ve vložce. Dosud ve všech vložkách/kamnech co jsem viděl, vždy po čase praskl. Nechci v budoucnu řešit jakýkoliv problém. Litina je věčná...tedy snad :-)

Flamen Beta L S

Flamen Beta L S

Přidáno: 3. února 2014

• Dílenské provedení
  • Vzhled
  • Zatím nic

Používám cca půl roku. Rohové provedení prostě vypadá bezvadně. Dobře spaluje, je málo popela. Prozatím vše nasvědčuje, že bude sloužit ještě dlouhá léta, takže super :-)

KOBOK CHOPOK 670/500

KOBOK CHOPOK 670/500

Přidáno: 28. ledna 2014

• je fakt moc krásná
  • po půl roce začala viditelně reznout, při otevření vniká kouř do místnosti a oplach skel nefunguje

tento produkt nedoporučuji

Thorma RIA III A

Thorma RIA III A

Přidáno: 28. ledna 2014

• jednoduchost,regulace hoření,klika dveří se nezahřívá,bezpečnostní zavírání dveří pružinou.

krbovou vložkou celoročně vytápím podlažní RD dřevostavbu 7. rokem a to k naprosté spokojenosti.Šamoty stále orig.bez výměny.Super.

BEF HOME Optim 6

BEF HOME Optim 6

Přidáno: 20. ledna 2014

(naposledy upraveno 20. ledna 2014)

• Pěkný plamen
  • Oplach skla (zřejmě sekundární spalování)
  • Vysoká účinnost (když pomineme komínové ztráty)
  • Palivo shoří velmi dobře a z komína není téměř nic vidět, takže účinnost spálení bude docela dobrá.
  • Externí přisávání funguje bez problémů
  • Je těsný
  • Za dva roky používání se viklá páčka na otevírání předních dvířek - chycená zřejmě pouze samožezným šroubem.
  • Nízký výkon - vzhledem k nízkému výkonu nedoporučuji aby jste ke krbu pustili krbaře, který stavbu krbu pojme jako akumulační, tak jako se to stalo mě. Teplo zazdí, vám bude zima a na konci topení, naakumulované teplo uletí komínem.

Takže nevím, jestli krb mám doporučit, je to tak na hraně.
Měl jsem smůlu na krbaře.
Ale je to taky chyba výrobce, že si neohlídá kvalitu krbařů.

Želetavská kamna E1

Želetavská kamna E1

Přidáno: 17. ledna 2014

• jednoduchý, čistý design
  • malá šířka zástavby
  • na pohled i omak robustní provedení
  • výborný tah
  • !! oplach skla doopravdy funguje tak, jak se to všude slibuje !!
  • občas problém s kouřem při přikládání
  • vnitřní obložení z vermikulitu je po čase křehké a mám obavu (když tam moje žena HÁZÍ! polena, že to praskne)

Tuto vložku jsem vybral především pro její orientaci na výšku - potřeboval jsem ušetřit místo. Moc se mi líbila i zpracováním (což je znát i na hmotnosti).
Ke krbu mám komín prum. 160 mm efektivní výšky 5 m. Problém s tahem jsem měl, ale opačný. Zdálo se mi že to táhne moc a nejde přidusit - výrobce ochotně na zavolání poslal 2 techniky, kteří poladili těsnění ve dvířkách a jsem spokojen.
Další kapitolou spokojenosti je oplach čelního skla. Všichni výrobci píšou jak to funguje a všichni k tomu prodávají chemii na čištění skla. U této vložky se nám sklo začerní při uzavření vzduchu pro oplach skla, ale když to otevřu, tak se opravdu vyčistí. Sklo meju tak jednou za 2 týdny (kus toaleťáku nebo papírové kapesníky se studenou vodou, potom suchými otřít), ale jenom pro dobrý pocit se zcela průzračného skla, jinak je sklo jenom mírně našedlé, jakoby zaprášené, černé jsou jenom spodní rohy asi 5 x 3 cm...). Znám pár lidí co ve vložce raději moc netopí, protože to nejde pořádně vyčistit, ale to není tento případ...
Vnitřní obložení z vermikulitu je jednoduše řešené, svépomocí kompletně vyměnitelné. nicméně vermikulit je po čase na pohled křehčí.

Krbovou vložkou vytápíme starý přízemní RD 3+1 společně s plynovým kotlem který běží na termostat, ale když je někdo doma, tak se topí ve vložce. Poměr topení krbové vložky ku plynovému kotli asi 5 ku 1 hodině denně v zimě. Takže nemáme ji na ozdobu, ale opravdu na topení.

SPOKOJENOST, SPOKOJENOST

(na požádání ukážu, pochlubím se, kousek od Brna, [email protected])

Dovre 1900 VG

Dovre 1900 VG

Přidáno: 17. ledna 2014

• Malá vložka s dostatečným výkonem.
  • Kvalitní zpracování a materiál.
  • Velmi pohledná.
  • Snad jedině otevírání dvířek oddělenou klikou, kterou je třeba někde odkládat.

Mám tuto vložku již 4 zimy a jsem s ní velmi spokojen. Vytopí menší rodinný dům bez problému i v e velmi chladných dnech. Spotřeba dřeva je nízká. Moc hezký pohled do ohně díky prismatickému sklu.

HAAS+SOHN Vesuvio 15 TV

HAAS+SOHN Vesuvio 15 TV

Přidáno: 12. ledna 2014

• vykonovo na akumulaciu tepla

som s presova tuto vlozku mam uz objednanu v kosickej predajni tuma a chcel by som sa opytat ci mi utiahne tak 6az 7 radiatorov a este som sa stretol ze vlozka ma 2 druhy rozmerov co sa tyka vysky sirky a hlbky

ABX OXFORD 2002

ABX OXFORD 2002

Ověřený zákazník topeni-koupelny Ověřený zákazník

Přidáno: 27. prosince 2013

(naposledy upraveno 27. prosince 2013)

Zakoupeno v topeni-koupelny

Přidáno: 14. prosince 2013

• Výhřevnost
  • Špinění skla
  • Regulace vzduchu

Nečekal jsem od této vložky zázraky, cena je relativně nízká a produkty uniflam nejsou žádnou špičkou... Avšak po nějaké době používání můžu říct že mi vložka zatím bez obestavby bez problémů vytopí celé horní patro RD o rozloze 140m2, tedy vyhřevnost je dobrá, spotřeba asi 5 let proschlého smrkového dřeva není tak vysoká jak jsem se obával. Jediná věc která mě opravdu štve je špinění skla, v podstatě po půl dne topení do ohniště není vidět... Ale pokud bych to měl shrnout - za tuto cenu je opravdu na místě doporučení pokud nemáte moc peněz a chcete ušetřit za plyn...

JOTUL C 31

Ověřený zákazník PLASTER-COLOR Ověřený zákazník

Přidáno: 9. prosince 2013

Zakoupeno v PLASTER-COLOR

NA DOPORUČENÍ ZNÁMÝCH
PO KRÁTKÉM POUŽÍVÁNÍ JSME SPOKOJENÍ.
DOBŘE SE V NĚM TOPÍ A HŘEJE .
URČITĚ ANO
:-)

Přidáno: 29. listopadu 2013

• krb je čínská litina a ne kvalitní německá jak tvrdí výrobce.Navíc co Bef vyrábí vodní,tak jeto sám šmejd z nekvalitního materiálu a neodborně zavařen.Pracoval jsem tam

Nikomu bych krby výrobce Bef Home nedoporučoval.Navíc ve státní skušebně je schválen a pak se dělá uplně jinak a menší,takže nemá ani výkon jak píše výrobce.Jeto podvodník

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]